fbpx

Greitas ir sveikas būdas mesti svorį!

absInfraraudonųjų spindulių sauna yra sveikas būdas mesti svorį neužsiimant fiziškai aktyvia veikla. Infraraudonųjų spindulių sauna gali sudeginti 400-600 kalorijų per vieną 30 min. sesiją. Žemiau pateiksime duomenis, kiek kalorijų sudegina 75kg žmogus per 30 min. aktyvios veiklos:

  • Kroso bėgimas – 600
  • Plaukimas – 300
  • Važiavimas dviračiu – 200
  • Vaikščiojimas – 150

Infrasaunoje vidutinio sudėjimo žmogus per pusvalandį išprakaituos pusę litro prakaito, kas lygu bėgimui 3-4 km. Be abejo didžioji dalis svorio sudeginto saunoje sugrįš, kai atgaivinsite troškulį, tačiau prarastos kalorijos savaime nesugrįš, čia ir yra visa paslaptis. Todėl reguliariai naudodamiesi sauna, derindami ją su fiziniais pratimais ir subalansuota mityba turėsite stulbinamus rezultatus svorio metimo srityje.

Kodėl rinktis būtent infraraudonųjų spindulių sauną, o ne tradicines saunas?

Puikus infraraudonųjų spindulių pavyzdys būtų saulė, juk saulėtą žiemos dieną, atsisukę į saulę galime pajusti, kaip kaista mūsų veidas, nors oras aplink būna minusinės temperatūros

Taigi, geriau rinktis infrasauna, nei tradicinę pirtį, nes ji daug efektyvesnė prakaitavimo atžvilgiu. Tradicinės saunos įkaitina orą ir tada oras įkaitina jūsų kūną, tačiau įkaista tik viršutiniai sluoksniai, o infraraudonieji spinduliai nekaitina oro tik jūsų kūną ir prasigvelbia šiek tiek giliau, taigi ir prakaituojama daug labiau. O kuo daugiau prakaituosite, tuo daugiau svorio nukris. Pateikiame video, kaip galima gausiai prakaituoti infra pirtyje: